מדריך למתנות לשנת 2021: מתנות STEM הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל הרך)

מדריך למתנות לשנת 2021: מתנות לימוד הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל הרך 3-5)

אם אתם מחפשים מתנה שתעורר השראה, תפתח סקרנות ותספק חוויות מעשיות שהופכות את הלמידה למהנה, אל תחפשו רחוק יותר מהמדריך למתנות לילדים הזה.

מצעצועים המטפחים תהליכים מתמטיים ועד לאלו המדגישים גילוי וניסויים מדעיים, יש כאן משהו לכל מי שאוהב להתעסק, לבנות ולחקור. ויותר מכך, המתנות הללו בטוח ידלקו חיים שלמים של למידה והתרגשות על כל מה שקשור ל-STEM.

אז קדימה, תנו את מתנת הידע עם אחת מהמתנות הנהדרות האלה בנושא STEM.

מדריך למתנות לילדים שלי מחולק לפי קבוצת גיל ויגיע בסדרת כתבות לפי הגילאים. ישנן מתנות לגיל הרך (גילאי 3-5), לגילאי היסודי המוקדמים (גילאי 5-7), וטווין (בני 8-12).

מדריך למתנות לילדים לגיל הרך: גילאים 3-5

Gears!Gears!Gears! Mega Build ($45.23)

Gears!Gears!Gears! STEM toys
GEARS!GEARS!GEARS!

הסט המדהים הזה מאפשר לילדים לבנות 12 דגמי תלת מימד שונים, כולל גלגל ענק, קרוסלה, מסוק ועוד. אפליקציית Instructions Plus הכלולה מספקת הוראות בנייה שלב אחר שלב וכן עובדות מהנות על כל דגם.

עם כל כך הרבה אפשרויות, ילדים לעולם לא ישתעממו!

Gears!Gears!Gears! Mega Build היא הדרך המושלמת לעודד בונים ומהנדסים מתחילים. זהו גם צעצוע STEM נהדר שעוזר לילדים ללמוד על גלגלי שיניים, גלגלות ומכונות פשוטות אחרות.

אז תן לדמיון של ילדך להשתולל עם Gears!Gears!Gears! מגה בנייה!

סט לבישול ואפיה של Baketivity (24.97$)

סט אפיה Baketivity
Baketivity

אם אתם מחפשים פעילות מהנה וחינוכית לעשות עם הילדים שלכם, שקלו אפייה!

זו לא רק דרך מצוינת ללמד אותם מיומנויות חיוניות כמו מדעים, מתמטיקה וביצוע הנחיות, אלא שהם גם ילמדו שיעורי חיים חשובים כמו מדידת מרכיבים וכיצד להשתמש בכלי מטבח שונים.

בנוסף, יהיה להם כיף לקשט ולאכול את היצירות הטעימות שלהם!

כדי להתחיל, בדקו את סט האפייה לילדים ב-31 חלקים של Baketivity. הסט מגיע עם אביזרים אמיתיים שעוצבו במיוחד עבור ידיים קטנות יותר, כך שהפעוטות והילדים שלכם יכולים להשתמש בהם בקלות.

הסט כולל גם 12 מתכונים ידידותיים לילדים שאושרו על ידי הורים כדי להתחיל.

אז למה אתה מחכים? התחילו לאפות עם הקטנטנים שלכם עוד היום!

סט מגנטים זוהרים בחושך Magnatiles (29.99$)

Magnatiles
Magna-Tiles

אם אתם מחפשים מתנת STEM שתעורר ותפתח סקרנות, הסט Magnatiles זוהר בחושך הוא בחירה מצוינת. אריחים אלה מושלמים לבניית כל מיני מבנים, ותכונת הזוהר בחושך מוסיפה אלמנט נוסף של כיף. ילדים יאהבו לשחק עם הסט הזה, ותאהבו לראות אותם לומדים וגדלים.

הפציינט הקטן של KAKIBLIN (24.99$)

KAKIBLIN
KAKIBLIN

אחת ממתנות STEM הטובות ביותר לילדים היא סט החולה הקטן הזה של KAKIBLIN. הוא כולל את כל מה שרופאים צעירים צריכים כדי לטפל במטופלים שלהם, כולל סטטוסקופ, שרוול לחץ דם, מזרק ועוד. הסט מגיע גם עם תיק נשיאה כך שילדכם יוכל לארגן את כל הציוד הרפואי שלהם. זוהי מתנה נהדרת לילדים שמתעניינים ברפואה או שרוצים ללמוד עוד על איך גוף האדם פועל.

תעקבו אחרי הכתבות הבאות שלנו במרגיך למתנות לילדים. בכתבה הבאה נספר לכם על המתנות STEM הטובות ביותר לשנת 2021 לילדים בגילאים 6-8. להתראות!

LeapLearner Israel

טגיות: Baketivity, kakiblin, manatiles, Mega Build, STEM, STEM toys, לשחק וללמוד, מדריך מתנות, מתנה חינוכית, מתנה לילד, מתנה לילדה
הפוסט הקודם
רובוטים הם העתיד! מדריך לרכישת ערכות רובוט
הפוסט הבא
מדריך למתנות לשנת 2022: מתנות לימוד הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל אלמנטרי 5-7)