רובוטים הם העתיד! מדריך לרכישת ערכות רובוט

שלושת הערכות רובוט הפופולריות ביותר בשנת 2021

רובוטים הם העתיד! ואיזו דרך טובה יותר לגרום לילדים שלכם להתלהב מרובוטיקה מאשר לתת להם ערכת בניית רובוטים? לא רק שיהיה להם כיף להרכיב את זה, הם גם ילמדו איך רובוטים עובדים.

ריכזנו את 3 ערכות בניית הרובוטים הטובות ביותר לילדים בכל הגילאים, כך שתוכלו למצוא את האחת המושלמת עבור המהנדסים הקטנים שלכם.

  1. ערכת רובוטים של LEGO MINDSTORMS EV3

זוהי אחת מערכות הרובוטים הפופולריות ביותר בשוק, ולא בכדי. ה-LEGO MINDSTORMS EV3 מושלם לילדים מגיל 10 ומעלה, וזו דרך מצוינת להכיר את מושגי תכנות והנדסה. עם ערכה זו, הם יכולים לבנות ולתכנת מגוון רובוטים שונים, כולל רובוט דמוי אדם, מדפסת track3-D ורכב.

  1. ערכת VEX Robotics Build Blitz

זוהי ערכת רובוטיקה נהדרת נוספת לילדים מגיל 10 ומעלה. ערכת VEX Robotics Build Blitz מגיעה עם כל מה שילדכם צריך כדי לבנות 6 רובוטים שונים, כולל קלאובוט, רובוט זרוע ורכב שירות. הם גם ילמדו על מושגי תכנות והנדסה בזמן שהם בונים כל רובוט.

  1. EZ-Robot Roli RoboKit

זוהי אפשרות מצוינת לילדים מגיל 8 ומעלה. עם ה-EZ-Robot Roli RoboKit, הם יכולים לבנות 5 רובוטים שונים, כולל רובוט משחק כדורגל, רובוט עוקב קו ורובוט מחפש אור. הם גם ילמדו על מושגי תכנות והנדסה בזמן שהם בונים כל רובוט.

אז הנה, 3 ערכות בניית הרובוטים הטובות ביותר לילדים. עם כל אחת מהערכות הללו, לילדכם יהיה כיף לבנות ולתכנת את הרובוטים שלו.

מדריך לרכישה ערכות רובוט

כשמדובר בקניית ערכת רובוט, יש כמה דברים שעליכם לקחת בחשבון כדי להבטיח שאתם מבצעים את הרכישה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם. להלן רשימה של גורמים שכדאי לזכור בעת קניות של ערכות רובוטים:

מטרת הערכה:

בראש ובראשונה, אתם צריכים לקבוע למה אתם הולכים להשתמש בערכת הרובוט. האם אתם מחפשים ללמד את ילדעם על רובוטיקה? או שאתם רוצים ליצור סוג מסוים של רובוט עבור פרויקט? ברגע שאתם יודעים את מטרת הערכה, יהיה קל יותר למצוא אחד שעונה על הצרכים שלכם.

קבוצת גיל:

גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא קבוצת הגיל של המשתמש. אם אתה רוכש ערכה לילדים, וודאו שהיא קלה לשימוש ומגיעה עם הוראות ברורות. עם זאת, אם אתם קונים ערכה לנער או למבוגר, אתם יכולים לחפש ערכות מורכבות יותר ומאפשרות התאמה אישית גדולה יותר.

תכונות ופונקציונליות:

כאשר בוחנים ערכות רובוטים שונות, שימו לב לתכונות ולפונקציונליות שכל אחת מהן מציעה. ערכות מסוימות עשויות להגיע עם חלקים וחלקים רבים יותר מאחרות, אז תרצו לוודא שהערכה שתבחרו מכילה את כל מה שאתם צריכים. בנוסף, יש לשקול אם אתם רוצה ערכה המאפשרת תכנות או ערכה שהיא יותר "הכנס והפעל".

מחיר:

לבסוף, תצטרכו לשקול את התקציב שלכם בעת בחירת ערכת רובוט. המחירים של ערכות יכולים לנוע בין מתחת ל-100 $ לכמה אלפי דולרים, אז חשוב למצוא אחד שמתאים לטווח המחירים שלכם. באופן כללי, עם זאת, אתם יכולים לצפות לקבל יותר תכונות ופונקציונליות ככל שתגדילו את התקציב שלכם.

זיכרו את הגורמים האלה כשאתם קונה ערכות רובוט ותהיו בטוחים שתמצאו את האחת המושלמת לצרכים שלכם!

טגיות: EZ-Robot Roli RoboKit, leaplearnerisral, lego, LEGO MINDSTORMS EV3, robot, robotica, VEX Robotics Build Blitz
הפוסט הקודם
Yogome, סטארט-אפ מקסיקני שמייצר משחקים חינוכיים לילדים, גייסה 6.6 מיליון דולר במימון מסדרה A
הפוסט הבא
מדריך למתנות לשנת 2021: מתנות STEM הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל הרך)