מדריך למתנות לשנת 2022: מתנות לימוד הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל אלמנטרי 5-7)

מדריך למתנות לשנת 2021: מתנות לימוד הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל אלמנטרי 5-7)

מחפשים מתנה שתעורר השראה? שתפתח סקרנות ותספק חוויות מעשיות שהופכות את הלמידה למהנה? אל תחפשו רחוק יותר מהמדריך למתנות לילדים הזה.

מצעצועים המטפחים תהליכים מתמטיים ועד לאלו המדגישים גילוי וניסויים מדעיים, יש כאן משהו לכל מי שאוהב להתעסק, לבנות ולחקור. ויותר מכך, המתנות הללו בטוח ידלקו חיים שלמים של למידה והתרגשות על כל מה שקשור ל-STEM.

אז קדימה, תנו את מתנת הידע עם אחת מהמתנות הנהדרות האלה בנושא STEM.

המדריך למתנות של LeapLearner מחולק לפי קבוצת גיל ויגיע בסדרת כתבות לפי הגילאים. ישנן מתנות לגיל הרך (גילאי 3-5), לגילאי היסודי המוקדמים (גילאי 5-7), וטווין (בני 8-12).

מדריך למתנות לילדים לגיל אלמנטרי: גילאים 5-7

HAPE DISCOVERY SCIENTIFIC WORKBANCH 57.59$

Hape Discovery Scientific WorkbenchSTEM S
Hape Discovery Scientific Workbench

 

הדמיון הצעיר יכול להשתולל ולקבל השראה לערוך ניסויים חדשים ולהמציא מכשירים חדשים נפלאים הודות לסט העבודה המדעי של Hape Discovery.

סט משחק מדעי זה בן 58 חלקים הוא דרך מצוינת לילדים ללמוד על עקרונות בסיסיים כמו מומנטום, מערכות הנעה גלגלות ומנופים. עם יותר מעשרה ניסויים ויצירות שונות, ילדים יכולים ליהנות תוך כדי לימוד מושגי STEM חשובים. זו הדרך המושלמת לגרום לילדים קטנים להתעניין במדע ובהנדסה!

19.89$  LEGO KLUTZ GEAR BOT

LEGO KLUTZ GEAR BOTS
LEGO KLATZ GEAR BOTS

 

תכירו את KLUTS GEAR Bots. ערכה זו מכילה את כל מה שאתם צריכים כדי לבנות 8 יצורים קינטיים עם לבני LEGO Technic וכלי נייר. כשהילדים בונים, הם ילמדו על סרנים, מצלמות והנדסת מכונות.

ספר בן 64 עמודים והוראות שלב אחר שלב כלולים בערכה עבור המהנדסים הצעירים שלכם. עם KLUTS GEAR Bots, ילדכם יכולים ללמוד על פיזיקה והנדסה תוך כדי משחק.

KLUTS GEAR בוטים הם צעצועי STEM המושלמים לילדים שאוהבים לבנות, להרוס וליצור. הרובוטים הקטנים האלה יכולים להפוך מכדור למכונית ולרובוט, וחוזר חלילה – כל זאת תוך כדי תנועה באוויר עם המדחפים החזקים שלהם.

בנוסף, הם מגיעים עם שלט רחוק קל לשימוש שהופך אותם למושלמים עבור כל אחד, ללא קשר לניסיון. אז אם אתם מחפשים מתנה מהנה וייחודית עבור חובבי ה-STEM, KLUTS GEAR Bots הם הדרך ללכת!

24.25$ GRAVITY BUGS: FREE-CLIMBING MICROBOT

Gravity Bug Free Climbing Microbot
STEM toy Gravity Bugs

מיקרו-רובוטים שיכולים לטפס על הקירות והתקרות מפותחים על ידי חוקרים, שלדבריהם הטכנולוגיה יכולה לכלול מגוון יישומים כולל משימות חיפוש והצלה. באגי הכבידה מתוכננים כדי לחקות את תנועותיהם של חרקים אמיתיים ויוכלו לנוע במהירות וללא מאמץ על פני כל שטח. ניתן להשתמש במיקרו-רובוטים במגוון הגדרות, כולל משימות חיפוש והצלה, כמו גם משימות בדיקה ותחזוקה במקומות שקשה להגיע אליהם.

חקרו את פעולתה הפנימית של הרובוטיקה על ידי הרכבת חרקים המתנגדים לכוח המשיכה והמשתמשים במערכת של כוסות יניקה כדי ללכת על משטחים אנכיים. המכונות הממונעות מרובות הרגליים הללו זוחלות למעלה, למטה ומסביב לחלונות, וזה כיף להתנסות כדי לראות על אילו סוגי משטחים הם יכולים לטפס בצורה הטובה ביותר.

קראו על איך עובדות כוסות יניקה וכיצד הרובוט הזה מטפס. ערכת בנייה מעשית זו מחייה את ההנדסה והפיזיקה כשהיא מדגימה את כוחו של לחץ האוויר בעבודה.

בזמן שאתם בונים את באג הגרוויטי שלכם, חשבו על איך כוסות היניקה פועלות וכיצד אתם יכולים להשתמש בידע הזה כדי לגרום לבאג שלכם לטפס אפילו טוב יותר. אילו משטחים יתנו לבאג שלכם את המתיחה הטובה ביותר? נסו משטחים שונים ותראו מה קורה!

עם באג הכבידה שלכם, אתם יכולים:

* ללמוד כיצד פועלות כוסות יניקה.

* לבצע ניסוי עם משטחים שונים כדי לראות על אילו משטחים החרק מטפס הכי טוב.

* לחקור את עקרונות ההנדסה והפיזיקה.

כיף לראות את הבאג שלכם זוחל!

אנחנו ב-LeapLearner נמשיך לבדוק עבורכם את נושא מתנות STEM. תעקבו אחרי הפרסומים הבאים שלנו.

עוד יכול לעניין אתכם: קורס יוניטי לילדים | חוג פיתוח אפליקציות לילדים | לימודי בניית אתרים לילדים

טגיות: gear bots, gravity bugs, lego, STEM, STEM toys, חוג תכנות, לימודי מחשב, לימודי תכנות, מחשקי חשיבה
הפוסט הקודם
מדריך למתנות לשנת 2021: מתנות STEM הטובות ביותר לכל הגילאים (גיל הרך)
הפוסט הבא
משאבים לבטיחות דיגיטלית לילדים