ערוצי YouTube חינוכיים

ערוצי YouTube חינוכיים

קידס ליורנין טיוב

תכירו ערוץ YouTube חינוכי Kids Learning Tube, אוצר של סרטונים חינוכיים, שכל אחד מהם מתמקד בנושא ספציפי אחד. מיום כדור הארץ לירקות ועד חרדה, Kids Learning Tube משלב שירים חינוכיים מקוריים עם אנימציה לסביבת למידה מהנה. קטגוריות הפלייליסט כוללות "מדעי כדור הארץ", "ממציאים מפורסמים", "שירי מוטיבציה לילדים" ועוד הרבה יותר.

נטפליקס ג'וניור

זה אולי נראה מוזר לדבר על Netflix במובן חינוכי, אבל בערוץ YouTube Jr הם מספקים כמה מהתוכניות החינוכיות לילדים הפופולריות ביותר שנעשו היום בחבילת התכנות שלהם: StoryBots, Octonauts, Ada Twist, Scientiest for Starter. בנטפליקס ג'וניור, אתם יכולים להצטרף ל-StoryBots ולקבל לדוגמה הסבר איך נגיף הצטננות מתפשט. יש אפילו סרטון אימון בן שבע דקות שישעשע את הילדים בזמן שאמא מתעמלת.

נטפליקס ג'וניור הוא ערוץ נהדר לילדים מגיל טרום חובה ועד כיתה ב', אבל חלק מהסרטונים האלה עשויים למשוך גם תלמידי כיתות ג'-ד'.

סקישאו קידס

ב-SciShow Kids, המארחת ג'סי וחברתה לרובוט העכברוש, Squeaks, מראים לילדים כיצד לגלות את התשובות לשאלות הדחופות ביותר שלהם. "מדוע מטוסים משאירים פסים לבנים בשמים?" ו"איך עובדים קעקועים זמניים?" הם בין הדוגמאות. SciShow Kids מתאים לילדים בגן עד כיתה ד'.

באהבה מ-LeapLearner Israel
טגיות: kids learning tube, Netflix, Netflix Jn, SciShow, YouTube, חוג תכנות לילדים, חינוך ילדים, קורס תכנות לילדים
הפוסט הקודם
דרכים להשתמש במשחקי וידאו כדי להתחבר לילדיכם
הפוסט הבא
Python – שפת תכנות: כל מה שרציתם לדעת על לימודי פייתון לילדים