צעצועי STEAM לילדים

צעצועי STEAM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה, אומנויות ומתמטיקה) נהדרים לילדים מכיוון שהם מעודדים יצירתיות, פתרון בעיות ומיומנויות חשיבה ביקורתית.

הנה כמה מצעצועי STEAM הטובים ביותר לילדים:

  1. סט אבני הבניין המגנטי: UNIQUE KIDS Magnetic Tiles Building Blocks with Marble Run STEM Toys STEAM Toys for Kids Ages 3-10+Year Old Boys Girls Best Birthday Gift (150 pcs)

סט מגנטים לבניין
סט מגנטים לבניין STEAM toy

סט אבני הבניין המגנטי הייחודי נראה כמו צעצוע STEAM נהדר לילדים. הוא כולל 100 חלקים מגנטיים בצורות וצבעים שונים, שניתן להשתמש בהם לבניית מבנים ועיצובים שונים.

אבני בניין מגנטיות מצוינות לילדים מגיל 3 ומעלה שכן הם עוזרים לפתח את מיומנויות המוטוריקה העדינה שלהם, תיאום עין יד ויכולות החשיבה המרחבית. הם גם מעודדים יצירתיות ודמיון, מכיוון שילדים יכולים לבנות מה שהם אוהבים עם הבלוקים.

בסך הכל, הסט הזה נראה כמו צעצוע מהנה וחינוכי שיכול לספק שעות של בידור לילדים תוך שהוא עוזר להם לפתח מיומנויות חשובות.

  1. ערכת 4M Deluxe Crystal Growing Science

    היא צעצוע STEAM מצוין לילדים שמתעניינים במדע ובגיאולוגיה. ערכה זו כוללת את כל הדרוש לגידול גבישים צבעוניים, כולל אבקת גידול קריסטל, סלעי זרעים ווויטרינה.

סט לגידול קריסטלים לילדים
סט לגידול קריסטלים לילדים

ילדים מגיל 10 ומעלה יכולים להשתמש בערכה זו כדי ללמוד על מדע היווצרות הגבישים ולחקור את התכונות של מינרלים שונים. זוהי דרך מצוינת להכיר לילדים את השיטה המדעית וללמד אותם כיצד לבצע ניסויים ולתעד נתונים.

תהליך גידול הגבישים גם מעודד סבלנות והתמדה, שכן יכולים לקחת מספר ימים עד שהגבישים נוצרים במלואם. התוצאה הסופית היא פריט תצוגה יפה וייחודי שילדים יכולים להתגאות בו.

בסך הכל, ערכת 4M Deluxe Crystal Growing Science היא צעצוע מהנה וחינוכי שיכול לעורר בילדים השראה ללמוד יותר על העולם הסובב אותם.

3. ערכת רובוטים Circuit Cubes Robots Rumble Kit – 2 Player Remote Control Robotics Kit – STEM Learning Toy for Kids Age 8 and Up

הערכה נועדה לאפשר לילדים לבנות ולהתאים אישית את הרובוט שלהם באמצעות אבני בניין מעגלים מודולריים. הערכה כוללת מנוע, סוללה וחיישנים ומחברים שונים וכן הוראות לבניית רובוטים מסוגים שונים. הערכה מומלצת לגילאי 8 ומעלה ויכולה להיות דרך מהנה וחינוכית לילדים ללמוד על אלקטרוניקה והנדסה.

בהאבה מ-LEAPLEARNER

טגיות: smart kids, steam, steam toys, חוג תכנות, חוכ מחשבים, מתנת יום הולדת
הפוסט הקודם
מה חדש בתעשיית AI?
הפוסט הבא
פלטפורמות ואפליקציות הציור הפופולריות ביותר של AI