דוגמאות מהחיים האמיתיים לילדים שהצליחו בקריירה שלהם או פתחו עסקים באמצעות תכנות

תכנות היא מיומנות חשובה לילדים ללמוד, מכיוון שהיא יכולה לפתוח בפניהם דלתות רבות בקריירה ובחיים האישיים העתידיים שלהם. עם הביקוש הגובר לטכנולוגיה ולמיומנויות דיגיטליות, קידוד הפך למיומנות מבוקשת לילדים ללמוד.

ישנן דוגמאות רבות לילדים אשר מינפו את כישורי התכנות שלהם כדי להשיג הצלחה רבה בקריירה שלהם או לפתוח עסק משלהם. הנה כמה סיפורים מעוררי השראה כדי להדגים את כוחה של תכנות:

מיקאילה אולמר

בגיל ארבע, מיקאילה פתחה דוכן לימונדה כדי לגייס כסף לדבורי דבש. מאוחר יותר היא השתמשה בכישורי התכנות שלה כדי לפתח אתר לעסק שלה ולהבטיח השקעות מ- Shark Tank. כיום, עסק הלימונדה של Mikaila, Me & the Bees Lemonade, משגשג, והיא ממשיכה להשתמש בכישורי התכנות שלה כדי לעזור להצמיח את החברה.

תומס סוארז

תומס סוארז היה רק בן 12 כשהחל לתכנת את האפליקציה הראשונה שלו. הוא המשיך ופיתח כמה אפליקציות מצליחות, כולל Earth Fortune ו-Bustin Jeiber, שהורדו יותר מ-100,000 פעמים. כיום, תומס הוא יזם מצליח ולעתים קרובות מוזמן לנאום בכנסים טכנולוגיים ברחבי העולם.
דיוויד דארנס: דיוויד דארנס התחיל לתכנת בגיל 13 ומאז הפך למפתח אתרים עצמאי מצליח. הוא עבד על פרויקטים עבור לקוחות בכל רחבי העולם, ואף הקים חברה משלו, The Pixel Land, המסייעת לעסקים עם צרכי פיתוח האינטרנט שלהם.

רוצים להעניק גם לילד שלכם הזדמנות לפרוץ ולהצליח

João Vicente

João Vicente הוא מפתח ברזילאי צעיר שמקודד מאז שהיה בן 11. הוא פיתח כמה אפליקציות ואתרי אינטרנט מצליחים, כולל Flipee ו-Photoscramble, שהוצגו במספר פרסומים טכנולוגיים. ז'ואאו ממשיך לחדד את כישורי הקידוד שלו ותמיד מחפש דרכים חדשות להשתמש בטכנולוגיה כדי לעזור לאחרים.

Reshma Saujani

Reshma Saujani התחילה לתכנת בגיל תשע והמשיכה להיות יזמית וסופרת טכנולוגית מצליחה. היא המייסדת של Girls Who Code, ארגון שמטרתו לסגור את הפער המגדרי בטכנולוגיה על ידי לימוד בנות לקוד. באמצעות עבודתה עם Girls Who Code, רשמה נתנה השראה לאלפי נערות צעירות לחקור את עולם הקידוד והטכנולוגיה.
סיפורים אלה מדגימים את הפוטנציאל המדהים של כישורי קידוד, וכיצד ניתן להשתמש בהם כדי להשיג הצלחה רבה בתחומים רבים ושונים. בין אם ילד רוצה להקים עסק משלו, להפוך למפתח, או פשוט להשתמש בכישוריו כדי להשפיע לטובה על העולם, הקידוד מספק לו את הכלים הדרושים להם כדי להפוך את החלומות שלו למציאות.

לסיכום, קידוד הוא מיומנות חשובה לילדים ללמוד, שכן הוא יכול לפתוח בפניהם דלתות רבות בקריירה ובחיים האישיים העתידיים שלהם. על ידי מתן גישה לילדים לשיעורי קידוד ומשאבים, ההורים יכולים לעזור להם לפתח את הכישורים הדרושים להם כדי להצליח בעולם הדיגיטלי. בין אם ילד רוצה להפוך ליזם טכנולוגי, מפתח, או פשוט להשתמש בכישוריו כדי להשפיע לטובה על העולם, הקידוד מספק להם את הכלים הדרושים להם כדי להפוך את החלומות שלהם למציאות.

LeapLearner Israel

תגיות: coding, coding for kids, coding kids, future skills, girls who code, leaplearner, leaplearner israel, startup, success, תכנות
הפוסט הקודם
הכנת ילדים לעתיד עם בינה מלאכותית: מדריך להורים
הפוסט הבא
נוודים דיגיטליים