פלטפורמות ואפליקציות הציור הפופולריות ביותר של AI

הבינה המלאכותית חוללה מהפכה בעולם בדרכים רבות ושונות. ממכוניות בנהיגה עצמית ועד צ'אטבוטים, בינה מלאכותית משבשת תעשיות שונות ומשנה את הדרך בה אנו חיים, עובדים ומתקשרים. אחד היישומים המלהיבים של AI הוא בתחום האמנות, שבו פלטפורמות המופעלות על ידי AI משנות את הדרך בה אנו יוצרים וחווים אמנות. בפוסט זה, נחקור כמה מפלטפורמות ואפליקציות הציור הפופולריות ביותר של AI וכיצד הן משנות את עולם האמנות.

AutoDraw

AutoDraw הוא כלי ציור מבוסס אינטרנט שפותח על ידי גוגל המשתמש ב-AI כדי לזהות ולהציע שרבוטים וסקיצות. הפלטפורמה נועדה להפוך את הציור לנגיש לכולם, ללא קשר ליכולת האמנותית שלו. עם AutoDraw, אתה יכול להתחיל בשרטוט הרעיון שלך, וה-AI יציע גרסאות מעודנות יותר של הציור שלך, בהתבסס על מסד הנתונים העצום של תמונות.

הפלטפורמה היא אינטואיטיבית להפליא וקלה לשימוש, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת למתחילים או לכל מי שרוצה ליצור סקיצות מהירות ופשוטות. בנוסף, זה בחינם לשימוש, כך שכל אחד יכול להתחיל ליצור מיד ללא כל השקעה כספית.

ארטיסטו

Artisto היא אפליקציה שמשתמשת ברשתות עצביות כדי להפוך תמונות וסרטונים ליצירות אמנות. האפליקציה מיישמת סגנונות אמנותיים שונים על התמונות והסרטונים שלך, ומעניקה להם מראה ייחודי ויצירתי. עם Artisto, אתה יכול להפוך את התמונות והסרטונים היומיומיים שלך למשהו יוצא דופן.

אריסטו משתמש באלגוריתמים של AI כדי לנתח את התמונות והסרטונים שלך ולאחר מכן מחיל פילטרים ואפקטים שונים כדי ליצור את התוצאה הסופית. האפליקציה מאפשרת לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות אומנותיים, מאימפרסיוניזם ועד פופ ארט, וניתן גם להתאים את עוצמת האפקט ליצירת המראה הרצוי.

Artisto זמין גם לאנדרואיד וגם ל-iOS, והוא בחינם להורדה ולשימוש. האפליקציה מושלמת לכל מי שרוצה להוסיף מגע יצירתי לתמונות ולסרטונים ולחקור את האפשרויות של אמנות שנוצרת בינה מלאכותית.

Deep Dream Generator

Deep Dream Generator היא פלטפורמה מבוססת אינטרנט המשתמשת ברשתות עצביות כדי ליצור תמונות ואנימציות סוריאליסטיות. הפלטפורמה מאפשרת לך להעלות את התמונות שלך ולאחר מכן להחיל סדרה של אלגוריתמים של AI כדי ליצור את התוצאה הסופית. עם Deep Dream Generator, אתה יכול ליצור תמונות ייחודיות ועולמיות שאינן דומות לשום דבר שראית בעבר.

הפלטפורמה משתמשת בטכניקה הנקראת "העברת סגנון" כדי להחיל סגנונות אמנותיים על התמונות שלך. היא מאפשרת לבחור מתוך מגוון רחב של סגנונות, כולל אימפרסיוניזם, קוביזם ואמנות מופשטת, בין היתר. בנוסף, ניתן להתאים את עוצמת האפקט ליצירת המראה הרצוי.

Deep Dream Generator הוא חזק ורב-תכליתי להפליא, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אמנים ומעצבים שרוצים לחקור את האפשרויות של אמנות שנוצרת בינה מלאכותית. הפלטפורמה היא בחינם לשימוש, אך ישנן כמה תכונות פרימיום הדורשות מנוי.

כלב בתמונה שצויירה על ידי AI
כלב בתמונה שצויירה על ידי AI

DALL-E

DALL-E היא תוכנת יצירת תמונות מבוססת רשת עצבית שפותחה על ידי OpenAI שיכולה ליצור תמונות מתיאורים טקסטואליים. הפלטפורמה משתמשת בשילוב של אלגוריתמי למידה עמוקה כדי להבין ולפרש תיאורי שפה טבעית ולאחר מכן ליצור תמונות מתאימות. עם DALL-E, אתה יכול ליצור תמונות מורכבות ומפורטות שאי אפשר ליצור באופן ידני.

דאלי מתקדם להפליא ויכול ליצור תמונות של אובייקטים וסצינות שלא קיימים בעולם האמיתי. לדוגמה, אתה יכול לתאר "ג'ירפה לובשת טוטו" ו-DALL-E יפיק תמונה מתאימה. הפלטפורמה מסוגלת גם ליצור דימויים סוריאליסטיים ומופשטים שפורצים את גבולות האמנות המסורתית.

הפלטפורמה אינה זמינה לציבור, אך ניתן להגיש בקשה להשתמש בפלטפורמה דרך האתר של OpenAI. הפלטפורמה מיועדת בעיקר למטרות מחקר, אך יש לה פוטנציאל לחולל מהפכה בעולם האמנות והעיצוב.

StyleMyPic

StyleMyPic הוא כלי עריכת תמונות המופעל על ידי AI שיכול להחיל סגנונות אומנותיים שונים על תמונות. StyleMyPic הוא כלי מצוין עבור צלמים ומעצבים שרוצים להוסיף נופך יצירתי לתמונות שלהם. הפלטפורמה משתמשת באלגוריתמי AI כדי לנתח את התמונות שלך ולאחר מכן מיישמת סגנונות אמנותיים שונים כדי ליצור את התוצאה הסופית. עם StyleMyPic, אתה יכול להפוך את התמונות שלך ליצירות אמנות ייחודיות ומושכות את העין.

הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של סגנונות לבחירה, כולל ציורי שמן, צבעי מים וסקיצות, בין היתר. ניתן גם להתאים את עוצמת האפקט ליצירת המראה הרצוי. StyleMyPic קל להפליא לשימוש, והתוצאות מרשימות, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה להתנסות באמנות שנוצרת בינה מלאכותית.

NVIDIA Canvas

NVIDIA Canvas הוא כלי ציור בזמן אמת המשתמש ב-AI כדי להציע משיכות מכחול וצבעים בזמן הצביעה. הפלטפורמה נועדה לעזור לאמנים ליצור ציורים דיגיטליים במהירות ובקלות, בעזרת אלגוריתמי AI. עם NVIDIA Canvas, אתה יכול ליצור ציורים דיגיטליים יפהפיים שנראים כאילו נוצרו בעבודת יד.

הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של מברשות וסגנונות לבחירה, ואלגוריתמי הבינה המלאכותית מציעים את המברשת והצבע המתאימים ביותר בהתבסס על ההקשר של הציור שלך. בנוסף, אתה יכול להתאים את עוצמת הסיוע בינה מלאכותית, מה שנותן לך שליטה מלאה על התהליך היצירתי.

NVIDIA Canvas הוא חזק ורב-תכליתי להפליא, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אמנים ומעצבים מקצועיים שרוצים לשלב AI בתהליך היצירתי שלהם. הפלטפורמה זמינה כאפליקציה עצמאית עבור Windows ו-Mac, והיא בחינם לשימוש.

פריזמה

Prisma היא אפליקציה המשתמשת ברשתות עצביות כדי להחיל מסננים אמנותיים שונים על תמונות וסרטונים. האפליקציה נועדה לעזור למשתמשים להפוך את התמונות והסרטונים שלהם ליצירות אמנות ייחודיות ויצירתיות. עם Prisma, אתה יכול להפוך את התמונות היומיומיות שלך למשהו יוצא דופן.

האפליקציה מציעה מגוון רחב של פילטרים וסגנונות לבחירה, כולל אימפרסיוניזם, פופ ארט וקוביזם, בין היתר. האפליקציה גם מאפשרת להתאים את עוצמת האפקט ליצירת המראה הרצוי. בנוסף, Prisma מציעה כלי עריכה שונים המאפשרים לך להתאים את הצבע, הבהירות והניגודיות של התמונות שלך.

Prisma זמין גם לאנדרואיד וגם ל-iOS, והיא בחינם להורדה ולשימוש. האפליקציה מושלמת לכל מי שרוצה להוסיף מגע יצירתי לתמונות שלו ולחקור את האפשרויות של אמנות שנוצרת בינה מלאכותית.

סיכום

פלטפורמות ציור בינה מלאכותית משנות את עולם האמנות והעיצוב, ומעניקות לאמנים ומעצבים כלים וטכניקות חדשות ליצור יצירות אמנות ייחודיות ויצירתיות. מכלי הציור האינטואיטיבי של AutoDraw ועד לתוכנית יצירת תמונות מבוססת רשת עצבית של DALL-E, יש הרבה פלטפורמות מרגשות המופעלות בינה מלאכותית שאמנים ומעצבים יכולים להשתמש בהן כדי לחקור את האפשרויות של אמנות שנוצרת בינה מלאכותית.

בין אם אתה מתחיל המעוניין ליצור סקיצות פשוטות או אמן מקצועי המבקש לשלב בינה מלאכותית בתהליך היצירתי שלך, יש פלטפורמת ציור בינה מלאכותית שמתאימה לך.

אז למה שלא תנסה את אחת מהפלטפורמות האלה היום ותראה לאן היצירתיות שלך לוקחת אותך? מי יודע, אולי פשוט תיצור את יצירת המופת הבאה של העידן הדיגיטלי.

LeapLearner Israel

טגיות: AI, Artisto, AutoDraw, Canva, DALL-E, DeepDream Generator, GPT, NVIDIA Canvas, Prizma, Stylmypic
הפוסט הקודם
צעצועי STEAM לילדים
הפוסט הבא
כיצד לתת פקודות לבינה מלאכותית כדי שתצייר תמונות טובות