פלטפורמת אייקוד - לבתי ספר

חינוך התכנות הטכנולוגיה 12-K המרוכזת בחשיבה לוגית

ICode – הפלטפורמה הייחודית המאפשרת ללמוד תכנות מכיתה א׳

מה זה אייקוד? תכנית חדשנית ללימוד שפות תכנות לילדים ורכישת מיומנויות כגון תכנון משימות, עבודת צוות וחשיבה לוגית. תוכנית הלימוד בנויה על פי העקרון של לימוד אומנויות לחימה –מתקדמים שלב אחרי שלב ומקבלים חגורה, במקרה הזה – שורת קוד. לאיזה ילדים זה מתאים? לכולם! קטנטנים לומדים ב-בלוקלי MODE, כלומר שורות הקוד מוצגות כאובייקטים גרפיים צבעוניים שצריך לגרור ולסדר. הגדולים והמנוסים יותר, יפתרו את המשימות בעזרת שפת התכנות פייתון – אחת משפות התכנות המתקדמות והנפוצות בעולם. אז מה לגבי הרובוט DEV שזקוק לעזרה? נרשמים לקורס ועוזרים לו במשימה הגדולה שלו בחלל ועל הדרך, ככה בקטנה, לומדים מקצוע לעתיד… העתיד הרחוק…

תכני הלימוד המגניבים שלנו

Icode Blockly Scratch

גילאים 6-8

שפת תכנות פשוטה, ידידותית למשתמש וחווייתית שמתאימה גם לילדים ללא רקע במחשבים.

שיטת הלימוד מבוססת על תכנות מונחה עצמים, כלומר שורות הקוד מוצגות בצורה ויזואלית של בלוקים מסוגים שונים אשר ניתן לגרור ולסדר כדי ליצור 'תסריט פעולה' לדמויות ולסביבה בתכנים כמו משחקים, סיפורים אינטראקטיביים, אנימציות ועוד.

Icode Python

גילאים 8-13

מחפשים קורס Python לילדים?
תוכנית Python שלנו מבוססת למידה רב-תחומית ומאפשרת שיפור בתחומים כגון: מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה, ביולוגיה, גיאוגרפיה ,אמנות ועוד.

Python היא שפת תכנות נפוצה בתעשיות המבוססות בינה מלאכותית וביג דאטה. פייתון נחשבת ככרטיס כניסה אידיאלי לעולם התכנות עבור ילדים. סביבת העבודה ושיטת הלימוד על גבי פלטפורמת ICode, שמות דגש על פעולות אינטואיטיביות שמסייעות בפיתוח חשיבה לוגית.

אפשרויות למידה

הדרכה פרונטלית או מרוחקת

מורה 1 – עד 40  תלמידים

שיטת  שת״פ

פלטפורמה נבחרת + הכשרת מורים עם רקע מתאים

  • רשיון שנתי לתוכן ICode לתלמיד/ה
  • הכשרת מורים/ צוות ניהול – 30 שעות כולל הקלטה ללא עלות
  • מתן תמיכה בדמות חומרי עזר וסרטוני שיעורים לצפייה ולמידה עצמאית
  • תמיכה טכנית למורים ולקוחות קצה / ניהול רישיונות שוטף עבור השותף

צרו קשר