?אז מה לומדים

תוכן לימוד

לומדים לתכנת – משחק , אפליקציה, אנימציה, בינה מלאכותית. תוכן הלימוד לא נגמר אחרי קורס אחד אלא נמשך כמה שרוצים. אפשר להגיע לרמות תכנות מדהימות.

פלטפורמת ליפלרנר בנויה במיוחד לילדים. תהליך הלמידה מובנה ומתוכנן. כל ילד וילדה יכולים להיכנס למרחב הוירטואלי האישי בפלטפורמה שלנו ולראות מה נלמד, לפתוח ולכתוב פרויקטים חדשים, לשמור כל פרויקט ולשלוח לחברים.

מתחילים עם סקראץ׳ ומתקדמים לשפות אחרות. התהליך הדרגתי ומטרתו לעניין ולגרום לחשיבה עצמאית.

סקראץ׳ Scratch

סקראץ׳ פותחה במיוחד לילדים באוניברסיטת MIT!

התוכנה מאפשרת בניית קוד מבלוקים, ממש כמו לגו. התלמידים יכולים לא רק לשלוט במושגי התכנות הבסיסיים ולשפר את יכולת החשיבה שלהם, אלא גם להבין טוב יותר דיסציפלינות שונות באמצעות כלי הלמידה של Scratch. לדוגמה: אנגלית, מתמטיקה, חשיבה לוגית, ניהול הנדסי ועוד.

סקראץ׳ מותאמת לעברית עבור ילדים שטרם החלו ללמוד אנגלית ולכן כל כך טובה לתחילת לימוד תכנות.

מספר רמההמלצה לגילשעות לימוד
S0 רמהכיתה א96 שעות לימוד
S1 רמהכיתה ב96 שעות לימוד
S2 רמהכיתה ג96 שעות לימוד

פייתון Python

Python היא שפת תכנות פופולרית בשנים האחרונות. תוכנית Python שלנו מבוססת למידה רב-תחומית ומאפשרת שיפור בתחומים כגון: מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה, ביולוגיה, גיאוגרפיה, אמנות ועוד.

Python היא שפת תכנות נפוצה בתעשיות המבוססות בינה מלאכותית. בשנים האחרונות, התפתחות של אותן תעשיות גורמת לאוטומציה והיעלמותם של עיסוקים רבים. כמו כן, צפויה צמיחה בעולמות ה- AI ולכן אנחנו רואים לימוד שפת Python ככלי חיוני להצלחתם של ילדינו בעתידם המקצועי.

מספר רמההמלצה לגילשעות לימוד
P1 כיתה ג-ד96 שעות לימוד
P2 כיתה ה-ו96 שעות לימוד
P3 תיכון96 שעות לימוד
P4 תיכון96 שעות לימוד