לימודי unity לנוער

Unity C# Advanced

חוג יוניטי לנוער – רמה: בינוניים / מתקדמים

3D קורס בניית משחקי
שעות לימוד: 7.5 שעות בחודש + 4-5 שעות קבלה חודשיות
גילאים: 12-14
שפת הדרכה: עברית
תקופת לימודי יוניטי לנוער : 5 חודשים


585 ש״ח לחודש

התשלומים מתבצעים בהוראת קבע ללא תפיסת מסגרת אשראי.
*לימודי Unity לנוער הכוללים החזר מלא במקרה של ביטול עד 14 יום לאחר הרכישה. *ניתן לבטל בסוף כל חודש ללא דמי ביטול, מלבד החודש האחרון ללימודים

הרשמה למסלול Unity C# Advanced

  התקנון
  קראתי את התקנון ואני מסכים

  חוג יוניטי לנוער

  מתעניינים בקורס Unity לנוער? אתם במקום הנכון!

  למה להגביל מוחות צעירים לשחק במשחקים של מישהו אחר כשהם יכולים לשחרר את היצירתיות שלהם באמצעות לימודי יוניטי לנוער? קורס יוניטי לנוער יעצים אותם להפוך ליוצרים של העולמות הדיגיטליים שלהם. אבל מהן הסיבות המשכנעות לעודד אנשים צעירים להתעמק ביוניטי? כל הסיבות הטובות שבעולם.

  בראש ובראשונה, תכנית לימודי Unity לנוער ב-Leaplearner מאפשרת לבני הנוער להבין את יסודות הקוד ב-C#. ידע זה משמש להם כישורים בסיסיים לנווט ולהצטיין בנוף ההייטק המתפתח כל הזמן. הבנת קוד לא רק מזינה את יכולות פתרון הבעיות שלהם אלא גם פותחת דלתות להזדמנויות קריירה רבות בתחומים כמו פיתוח משחקים, הנדסת תוכנה ועוד.

  יתרה מכך, Unity מעצימה לומדים צעירים לרתום את דמיונם ולהפוך אותו לחוויות אינטראקטיביות ומרתקות. על ידי עיצוב ופיתוח משחקים, סימולציות או יישומים משלהם, הם מקבלים תחושה עמוקה של הישג ולומדים שיעורים חשובים בעבודת צוות, חשיבה עיצובית וניהול פרויקטים.

  ובקצרה, קורס Unity לנוער הוא שער לעולם של יצירתיות, פתרון בעיות וסיכויי קריירה עתידיים, מה שהופך אותו להשקעה חינוכית שלא תסולא בפז עבור הדור הצעיר.

  למידע נוסף על לימודי Unity לנוער / לימוד פיתוח משחקים לנוער צרו איתנו קשר.

  אם התעניינת בקורס unity לנוער, אולי יעניין אותך גם: