יוניטי (Unity)

רמה: מתחילים \ בינוניים \ מתקדמים
שפת הדרכה: עברית
גיל: 11-14
שעות שבועיות: שעתיים וחצי (שעה וחצי לימוד + שעה תרגול)
מיקום: אונליין
סך שעות אקדמאיות לקורס מלא:
קורס מתחילים: כל שיעור הוא 90 דק׳, 5 חודשים, סה"כ 30 שעות.
קורס מתקדמים: כל שיעור הוא 90 דק׳, 5 חודשים, סה"כ 30 שעות.


עלות הקורס: 595 ש״ח לחודש

אם משחקי וידאו הם המלך הבלתי מעורער של ילדים ברשת, אז פלטפורמת יוניטי (UNITY) היא המלכה הבלתי מעורערת של עולם הגיימינג! כ-50% ממשחקי הווידאו למחשבים, לסמארטפונים, לקונסולות (אקס-בוקס/פלייסטיישן) ולאתרים מפותחים דרך המנוע הגרפי המהפכני שהושק בשנת 2005.

בעזרת כלים אינטואיטיביים ללימוד שפת #C, הילדים יוצרים מאפס פרויקטים מגניבים כמו סימולטור נהיגה, משחקי ריצה וקפיצה ומשחקי הקלקה מהירה. הקורס הבסיסי אינו מצריך ידע קודם והוא מסייע בפיתוח כישורי פתרון בעיות ותכנון וניהול פרויקטים – החל מבניית קונספט ועד קביעת יעדים ומעקב אחר התקדמות.

חשוב לדעת (בעיקר לילדים) כי יוניטי נחשבת למתחרה המובילה של החברה שפיתחה את פורטנייט והמשחקים הבולטים שפותחו על ידה בפלטפורמת יוניטי כוללים להיטים כמו: Escape from tarkov, Pirate kings ו-Temple run. אבל ידע ביוניטי לא פותח דלת רק לעולם הגיימינג, אלא גם מסייע לרכוש כישורים רלוונטיים לכל תחומי החיים! המנוע הגרפי של UNITY נמצא בשימוש של הפקות קולנוע וטלוויזיה, ושל אדריכלים וארכיטקטים ובפסי ייצור של מפעלים. אין סוף אפשרויות ותחומי עניין.

מה הילד\ה לומד\ת במהלך הקורס
  • הבנת משמעות התכנות, מושג הקידוד, הבנת ההיקף והחשיבות של שפת#C .
  • כתיבת קוד יעיל, מאורגן ומובן על ידי יישום נכון של העקרונות של תכנות מונחה עצמים.
  • התלמידים יוכלו לקרוא פונקציות בסיסיות – בנוסף, לאבחן ולשנות משתנים חדשים בכדי לשנות את תוצאות הפונקציות הללו, יצירת ערכים אקראית, מערכים, זיהוי התנגשות ועוד..
  • בנוסף ליכולות הליבה הטכניות הללו, התלמידים ילמדו כיצד לנהל פרויקט מתחילתו ועד סופו: להמציא קונספט, יצירת תוכנית פרויקט, תעדוף משימות והגעה לאבני דרך.
ייחודיות הקורס
  • כרטיס כניסה לתעשיית הגיימינג – Unity הוא מנוע משחק חוצה פלטפורמות פופולרי ומסגרת פיתוח המשמשת ליצירת אפליקציות דו-ממד ותלת-ממד אינטראקטיביות, כולל משחקי וידאו, סימולציות, מציאות מדומה (VR) וחוויות מציאות רבודה (AR).
  • המיומנויות שהם ילמדו יתאימו עם יעדי הלמידה מבחינת Unity Certified User, ויספקו להם הבנה בסיסית של Unity ו-C# תכנות, ויכינו אותם להסמכה.