מועדות הבנות המחליטות – מנכ"לית ג'נרל מוטורס Mary T. Barra

מועדות הבנות המחליטות של LeapLearner Israel

Mary T. Barraמנכ"לית ג'נרל מוטורס

מרי בארה היא יו"ר ומנכ"ל ג'נרל מוטורס. היא נבחרה ליו"ר מועצת המנהלים של GM ב-4 בינואר 2016, וכיהנה כמנכ"לית GMמאז 15 בינואר 2014.

בהנהגתה של בארה, GM רואה בעיני רוחה עולם עם אפס תאונות, כדי להציל חיים; אפס פליטות, כך שהדורות הבאים יוכלו לרשת כוכב לכת בריא יותר; ואפס עומס, כך שהלקוחות מקבלים בחזרה מצרך יקר – זמן.

היא מתמקדת בשיפור חווית הלקוח ובחיזוק עסקי הליבה של הרכב והשירותים של GM, ובמקביל פועלת להוביל את הטרנספורמציה של ניידות אישית באמצעות טכנולוגיות מתקדמות כמו קישוריות, חשמול ונהיגה אוטונומית.

לפני שהפכה למנכ"ל, שימשה בארה כסגנית נשיא בכיר של GM, פיתוח מוצרים גלובלי, רכש ושרשרת אספקה ​​מאז אוגוסט 2013, וכסגן נשיא בכיר, פיתוח מוצרים גלובלי מאז פברואר 2011. בתפקידים אלה, בארה והצוותים שלה היו אחראים על עיצוב, הנדסה ואיכות של השקות רכב GM ברחבי העולם.

בעבר שימשה כסגנית נשיא משאבי אנוש גלובליים; סגן נשיא, הנדסת ייצור גלובלית; מנהל המפעל, אסיפת דטרויט המטראמק; ובעוד כמה תפקידי הנדסה מנהלים ומטה.

בארה החלה את הקריירה שלה עם GM בשנת 1980 כסטודנטית לשיתוף פעולה במכון ג'נרל מוטורס (אוניברסיטת קטרינג) בחטיבת המוטור של פונטיאק. היא סיימה תואר ראשון בהנדסת חשמל ב-1985, ואחריה תואר שני במנהל עסקים מ-Stanford Graduate School of Business ב-1990.

בארה מכהנת במועצת המנהלים של חברת וולט דיסני, מועצת הנאמנים של אוניברסיטת דיוק והמועדון הכלכלי של דטרויט.

בנוסף, היא משמשת כיו"ר וחברה מייסדת של מועצת ההכללה של GM. היא גם חברה במועצת העסקים ויו"ר השולחן העגול העסקי, שם היא יושבת בראש ועדת החינוך וכוח העבודה וועדת משנה באותו שם של ועדת הדירקטוריון המיוחדת לשוויון גזעי וצדק.

היזמים הבאים שישנו את העולם

מחנה קיץ לתכנות LeapLearner

טגיות: coding for kids, leaplearner, חוג מחשבים, חוג תכנות, פער מגדרי, קייטנת מחשבים, קייטנת קיץ
הפוסט הקודם
OUT: לימודים דרך הזום. IN: לימודים עם משקפי VR!
הפוסט הבא
איך לגרום לילדיכם ללמוד תכנות – טיפים ועצות